Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Czarna - schroniskowa weteranka prosi o dom!

Data dodania: 2012-05-31
 
Czarna to nieduża suczka, która mieszka w płockim schronisku od bardzo dawna. Pewnie nie pamięta już innego domu. Nie sprawia żadnych problemów, jest spokojnym grzecznym pieskiem. Na pewno w każdym innym miejscu niż schronisko poczułaby się lepiej i odzyskałaby wigor. Czekamy na wrażliwą osobę, która zechce przygarnąć Czarną.Ocal życie, adoptuj!
Schronisko dla Zwierząt Bezdomnych
ul. Parowa 20
09-400 Płock
tel.: 24 262 47 99
Kontakt
Schronisko dla Zwierząt Bezdomnych
ul. Parowa 20
09-400 Płock
tel.: 24 262 47 99
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
płocki

Powiat płocki - stolicą i siedzibą władz powiatu znajdującego się w województwie mazowieckim jest miasto Płock. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku i zajmuje 1798 km², na których mieszka 110 tys. obywateli. W jego skład wchodzi gmina Drobin, Gąbin, Wyszogród, Bielsk, Bodzanów, Brudzeń Duży, Bulkowo, Łąck, Mała Wieś, Nowy Duninów, Radzanowo, Słubice, Słupno, Stara Biała, Staroźreby.

Będąc w Płocku, trzeba wybrać się do bazyliki katedralnej z XI w. Kaplica królewska kryje szczątki władców Polski: Bolesława Krzywoustego i Władysława Hermana. Do odpoczynku na łonie przyrody zapraszają gospodarstwa agroturystyczne. Wiejskie krajobrazy, urokliwe lasy i smak tradycyjnej kuchni staropolskiej to zachęta dla niejednego turysty.     

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola