Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Mela porzucona w lesie szuka domu

Data dodania: 2012-05-31
 
Mela to sunia w typie amstaffa. Porzucona i trafiła wprost do schroniska. Wszystko wskazuje na to, że wcześniej mogła być wykorzystywana w pseudohodowli. a kiedy przestała być użyteczna została wyrzucona jak niepotrzebny przedmiot. Dziś oczekuje na prawdziwy dom.
Mela jest energiczną, żywiołową sunią, uwielbia zabawy i głaskanie. Ciasny, schroniskowy boks to zdecydowanie nie miejsce dla niej. Mela potrzebuje cierpliwego opiekuna, ponieważ jest pieskiem z problemami neurologicznymi. Kiedy jest podekscytowana zdarza jej się tracić równowagę.
Mimo, iż Mela w warunkach schroniskowych nie wykazuje oznak agresji poszukujemy dla niej domu bez małych dzieci oraz innych psów, ponieważ nie znamy jej przeszłości.

Ze względu na krótką sierść, byłoby świetnie, gdyby trafiła do domu z ogrodem, gdzie okres wiosenno-letni będzie mogła spędzać w budzie, a mroźne zimy w ciepłym domku.
Mela obecnie przebywa w płockim schronisku boks nr 27c .
Mela oczekuje na sterylizację, po zabiegu sterylizacji sunia będzie gotowa do adopcji.

Ocal życie, adoptuj!
Schronisko dla Zwierząt Bezdomnych
ul. Parowa 20
09-400 Płock
tel.: 24 262 47 99
Kontakt
Schronisko dla Zwierząt Bezdomnych
ul. Parowa 20
09-400 Płock
tel.: 24 262 47 99
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
płocki

Powiat płocki - stolicą i siedzibą władz powiatu znajdującego się w województwie mazowieckim jest miasto Płock. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku i zajmuje 1798 km², na których mieszka 110 tys. obywateli. W jego skład wchodzi gmina Drobin, Gąbin, Wyszogród, Bielsk, Bodzanów, Brudzeń Duży, Bulkowo, Łąck, Mała Wieś, Nowy Duninów, Radzanowo, Słubice, Słupno, Stara Biała, Staroźreby.

Będąc w Płocku, trzeba wybrać się do bazyliki katedralnej z XI w. Kaplica królewska kryje szczątki władców Polski: Bolesława Krzywoustego i Władysława Hermana. Do odpoczynku na łonie przyrody zapraszają gospodarstwa agroturystyczne. Wiejskie krajobrazy, urokliwe lasy i smak tradycyjnej kuchni staropolskiej to zachęta dla niejednego turysty.     

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola