Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Dexter porzucony mix amstaffa czeka na dom

Data dodania: 2012-05-31
 
Dexter to ok. 4-5 letni, wykastrowany pies w typie amstaffa. Życie nie było dla niego łaskawe, prawdopodobnie został porzucony w lesie w na obrzeżach miasta przez poprzednich właścicieli, i stamtąd trafił wprost do schroniskowego boksu. Dzisiaj nadal bezdomny i niekochany oczekuje na "lepsze jutro", czyli prawdziwy dom.
Dexter nienajlepiej znosi schronisko, jest smutny i wycofany. Wyraźnie doskwiera mu samotność i brakuje opiekuna, który okazałby odrobinę serca. On z pewnością odwdzięczy się tym samym! Przy odrobinie uwagi staje się cudownym, wesołym psem. Ładnie chodzi na smyczy i grzecznie znosi zabiegi pielęgnacyjne. To po prostu psi ideał.
Mimo, iż Dexter w warunkach schroniskowych nie wykazuje oznak agresji poszukujemy dla niego domu bez małych dzieci oraz innych psów, ponieważ nie znamy jego przeszłości.
Ze względu na krótką sierść, byłoby świetnie, gdyby trafił do mieszkania lub domu z ogrodem, gdzie okres wiosenno-letni będzie mógł spędzać w budzie, a mroźne zimy w ciepłym domku.

Dexter obecnie przebywa w płockim schronisku boks nr 27b.
Kontakt:
Schronisko dla Zwierząt Bezdomnych
ul. Parowa 20
09-400 Płock
tel.: 24 262 47 99

Ocal życie, adoptuj.

Kontakt
Kontakt:
Schronisko dla Zwierząt Bezdomnych
ul. Parowa 20
09-400 Płock
tel.: 24 262 47 99
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
płocki

Powiat płocki - stolicą i siedzibą władz powiatu znajdującego się w województwie mazowieckim jest miasto Płock. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku i zajmuje 1798 km², na których mieszka 110 tys. obywateli. W jego skład wchodzi gmina Drobin, Gąbin, Wyszogród, Bielsk, Bodzanów, Brudzeń Duży, Bulkowo, Łąck, Mała Wieś, Nowy Duninów, Radzanowo, Słubice, Słupno, Stara Biała, Staroźreby.

Będąc w Płocku, trzeba wybrać się do bazyliki katedralnej z XI w. Kaplica królewska kryje szczątki władców Polski: Bolesława Krzywoustego i Władysława Hermana. Do odpoczynku na łonie przyrody zapraszają gospodarstwa agroturystyczne. Wiejskie krajobrazy, urokliwe lasy i smak tradycyjnej kuchni staropolskiej to zachęta dla niejednego turysty.     

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola