Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

I Sesja Rady Miasta Płocka, 22.11.2018

 
I Sesja Rady Miasta Płocka w kadencji 2018-2023 Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych: - Informujemy, że zgodnie z treścią art. 20 ust. 1b ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym, obrady Rady Miasta Płocka są transmitowane i utrwalane za pomocą urządzeń rejestrujących obraz i dźwięk. - Nagrania obrad są udostępniane w Biuletynie Informacji Publicznej i na stronie internetowej plock.eu. - Udział w obradach Rady Miasta Płocka oznacza akceptację dla utrwalenia swojego wizerunku i głosu. - Administratorem przetwarzanych danych osobowych jest Gmina-Miasto Płock, pl. Stary Rynek 1, 09-400 Płock. - Kontakt z inspektorem ochrony danych – iod malpka plock.eu. - Utrwalone dane, w postaci wizerunku i głosu, będą publicznie dostępne. - Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań Gminy-Miasto Płock. - Dane osobowe przechowywane będą przez czas wynikający z przepisów o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach oraz wydanych na ich podstawie przepisów wykonawczych. - Każdy ma prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych. - Każdy ma prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

 


Sesja Rady Miasta Płocka - transmisja
 
Data pliku video: 2018-11-22, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
płocki

Powiat płocki - stolicą i siedzibą władz powiatu znajdującego się w województwie mazowieckim jest miasto Płock. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku i zajmuje 1798 km², na których mieszka 110 tys. obywateli. W jego skład wchodzi gmina Drobin, Gąbin, Wyszogród, Bielsk, Bodzanów, Brudzeń Duży, Bulkowo, Łąck, Mała Wieś, Nowy Duninów, Radzanowo, Słubice, Słupno, Stara Biała, Staroźreby.

Będąc w Płocku, trzeba wybrać się do bazyliki katedralnej z XI w. Kaplica królewska kryje szczątki władców Polski: Bolesława Krzywoustego i Władysława Hermana. Do odpoczynku na łonie przyrody zapraszają gospodarstwa agroturystyczne. Wiejskie krajobrazy, urokliwe lasy i smak tradycyjnej kuchni staropolskiej to zachęta dla niejednego turysty.     

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola