Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

IDĘ NA WISŁĘ - Film promocyjny WISŁY PŁOCK

 
Przedstawiamy film promocyjny WISŁY PŁOCK - "IDĘ NA WISŁĘ". Film ten to inne, nowe spojrzenie na tematykę piłki nożnej, kibiców jak i promocji sportu. W filmie tym udział wzięli nie tylko aktorzy, statyści, modelki, płoccy sportowcy wielu dyscyplin. Najważniejszy w nim to udział samych mieszkańców tego gościnnego miasta. Realizacja/zdjęcia/montaż - 9LITER FILMY Kierownik planu zdjęciowego: Hubert CHMIELEWSKI, Tomasz MARZEC i Marcin SIWEK Scenariusz i Reżyseria: Hubert CHMIELEWSKI, Tomasz MARZEC, Marcin SIWEK, 9LITER FILMY, Muzyka/Słowa: Marcin SIWEK Organizacja planu zdjęciowego: 9LITER FILMY, Hubert CHMIELEWSKI, Tomasz MARZEC, Marcin SIWEK. Wisła Płock: wisla.plock.pl/ Miasto Płock: plock.eu/pl/ 9liter filmy: 9literfilmy.pl/ Pragniemy złożyć podziękowania dla wszystkich, którzy pomogli w powstaniu tego filmu oraz wszystkim instytucjom, firmom oraz osobom które wsparły ten projekt. Materiał jest własnością Wisły Płock S.A. i 9LITER FILMY - PROSIMY NIE KOPIOWAĆ NA INNE KANAŁY!!!

 


9LITER FILMY
 
Data pliku video: 2013-02-28, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
płocki

Powiat płocki - stolicą i siedzibą władz powiatu znajdującego się w województwie mazowieckim jest miasto Płock. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku i zajmuje 1798 km², na których mieszka 110 tys. obywateli. W jego skład wchodzi gmina Drobin, Gąbin, Wyszogród, Bielsk, Bodzanów, Brudzeń Duży, Bulkowo, Łąck, Mała Wieś, Nowy Duninów, Radzanowo, Słubice, Słupno, Stara Biała, Staroźreby.

Będąc w Płocku, trzeba wybrać się do bazyliki katedralnej z XI w. Kaplica królewska kryje szczątki władców Polski: Bolesława Krzywoustego i Władysława Hermana. Do odpoczynku na łonie przyrody zapraszają gospodarstwa agroturystyczne. Wiejskie krajobrazy, urokliwe lasy i smak tradycyjnej kuchni staropolskiej to zachęta dla niejednego turysty.     

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola