Belka
Piątek, 26 Kwietnia 2024   imieniny: Maria, Marcelina, Marzena
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się

Belka

Wyszukaj:

Ogłoszenia

POSZUKUJEMY PROMOTORÓW DO PRACY W C&C I HIPERMARKETACH – Płock

Data dodania: 2012-11-19
Kategoria: Praca » Dam pracę

Zatrudnię promotorów/animatorów do pracy od końca listopada oraz na grudzień. Praca na rzecz lidera z branży alkoholowej.

Do wypracowania jest około 120 godzin / osobę
Stawka to 10zł netto za godzinę

Zadania:
• Dbanie o odpowiednią ekspozycję towaru na półkach sklepowych poprzez wykładanie i układanie towaru – merchandising
• Praca przy stoiskach z promowanymi markami alkoholi premium – doradzanie klientom, informowanie o nowościach, zachęcanie do zakupu alkoholu
• Utrzymywanie stałego kontaktu z przedstawicielem

Praca jest głównie w godzinach 8-16 tej na terenie hal Cash and Carry (Makro, Selgros) oraz w godzinach popołudniowych w hipermarketach (REAL, Auchan, TESCO) w Płocku.

Terminy akcji – w zależności od wybranej lokalizacji:
• 30 listopad - 1 grudzień; 7 - 9 grudzień; 14 - 16 grudzień; 20 - 23 grudzień; 27 - 31 grudzień
• 30 listopad - 1 grudzień; 7 - 9 grudzień; 14 - 16 grudzień; 20 - 23 grudzień; 27 - 31 grudzień; 2 - 4 styczeń
• 29 - 30 listopad; 6 - 8 grudzień; 13 - 15 grudzień; 18 - 22 grudzień; 27 - 30 grudzień

Szczegółowy grafik oraz więcej informacji wyślę drogą mailową osobom zdecydowanym.

Oczekujemy:
• Aktualnej książeczki sanepidu
• Mile widziane doświadczenie w merchandisingu oraz w akcjach promocyjnych
• DYSPOZYCYJNOŚCI przez cały okres trwania projektu!

Kontakt

Aby wziąć udział w rekrutacji należy obowiązkowo wypełnić formularz rekrutacyjny (poniższy link należy skopiować do paska przeglądarki):

loading...

Brak sond